Během vývoje Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 učinili vývojáři vcelku překvapivý krok a naskenovaly obličeje všech hratelných postav znovu. Na mladičkého Rodneyho Mullena nebo Stevea Caballera tak zapomeňte. 

Jako hráče, který se před 21 lety dennodenně přetahoval s kámošem o nejvyšší skóre v prvním díle série Tony Hawka, mě tato skutečnost neskutečně těší. Když první hra vyšla, Tonymu bylo tehdy 31 let a díky své popularitě stál na samotném vrcholu tehdejšího skejťáckého světa. Dnes je legendárnímu atletovi 52 a stále s sebou v kufru vozí skate, kdyby náhodou potkal nějaké nadšené fanoušky.

Díky novému face-scanu se ve hře objeví aktuální vzezření nejen ústřední postavy celé série, která jako první na světě dotočila v u-rampě 900°, ale i další postavy jako Bam Margera, Eric Koston nebo Chad Muska. Přeskenování postav potvrdilo Activision v rozhovoru pro magazín Kotaku.

Přečti si  Nový trailer k Back 4 Blood představuje karetní systém umožnující zábavnou znovuhratelnost

Zajímavostí také je, že ačkoliv se i dle názvu jedná o dva odlišné tituly (1 a 2), remake bude jen jeden a oba díly budou maximálně propojeny. Vicarious Visions se již nechali slyšet, že se jim bohužel nepodařilo zajistit 100% songů, které hry obsahovaly.

Tato pětice songů bude bohužel v kompilaci obou dílů chybět:

  • The High & Mighty – B-Boy Document ‘99
  • Suicidal Tendencies – Cyco Vision
  • Unsane – Committed
  • Alley Life – Out With The Old
  • Anthrax & Public Enemy – Bring the Noise

Všechny ostatní položky původního soundtracku (Spotify) bychom měli mít možnost ve hře 4. září najít.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 a 2 vychází 4. září pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno