Kup nám pivo

Projekt vyvinutý společností Remedy a financovaný společností Rockstar, bude využívat engine Northlight společnosti Remedy a v současné době je v raném vývoji.

Remedy Entertainment a Rockstar Games oznámily, že spolupracují na úplném projektu remaku původního Max PayneMax Payne 2: The Fall of Max Payne. Tyto dva remaky budou spojeny do jediného titulu, který bude „ korespondovat s typickou produkcí AAA her Remedy“.

Remedy Entertainment, ​​vývojář originálů, vyvine projekt pomocí vlastního Northlight Enginu. Rockstar Games, vlastník IP a vývojář Max Payne 3 z roku 2012, bude titul plně financovat a vydávat. Remedy říká, že bude mít „příležitost licenčních poplatků poté, co Rockstar Games vrátí své náklady na vývoj, marketing a další náklady na distribuci a publikování hry“.

Přečti si  Death Stranding 2 On the Beach představuje režim VR tréninku

Hra je v současné době ve stádiu „konceptu“, což znamená, že je právě teď na začátku, ale bylo potvrzeno, že se bude vývýjet pro PS5, Xbox Series X/S a PC.

Byli jsme nadšeni, když nás naši dlouholetí přátelé z Remedy oslovili s přepracováním původních her Max Payne ,“ řekl spoluzakladatel Rockstar Games Sam Houser. „Jsme obrovskými fanoušky práce, kterou tým Remedy během let vytvořil, a nemůžeme se dočkat, až si tyto nové verze zahrajeme.

ASUS For Ludens Who Dare

„ Max Payne vždy zastával zvláštní místo v srdcích všech v Remedy a víme, že miliony fanoušků po celém světě to cítí stejně,“ řekl generální ředitel Remedy Tero Virtala. „Jsme nesmírně potěšeni, že můžeme znovu spolupracovat s našimi partnery v Rockstar Games, abychom měli šanci vrátit hráčům příběh, akci a atmosféru původních her Max Payne novými způsoby.

Remedy Entertainment má právě teď spoustu želízek v ohni. Kromě  projektu remaku Max Payne studio aktuálně pracuje také na Alan Wake 2free-to-play střílečce Vanguardplnohodnotném pokračování Control a spinoffu Control  pro více hráčů CondorZ nich pouze Alan Wake 2 má v současnosti spouštěcí okno, které je plánováno na rok 2023.

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
ZDROJGamingBolt
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno