DLC Forgotten Kingdom je druhým DLC pro hru REMNANT II a poslední DLC bude vydáno ještě letos.

Společnost Gunfire Games dnes s potěšením oznamila, že The Forgotten Kingdom, druhé prémiové DLC pro hru REMNANT II, vyjde 23. dubna na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S za 9,99 €. Půjde o druhé DLC v již dříve oznámeném DLC Bundlu, který se skládá ze tří DLC balíčků, pro hru REMNANT II.

Fanoušci si mohou 23. dubna zakoupit DLC Bundle za 20,99 GBP / 24,99 €, aby získali DLC The Awakened King, DLC The Forgotten Kingdom a měli přístup k závěrečnému DLC, jakmile bude k dispozici někdy později v tomto roce. Ti, kteří si zakoupili Ultimate Edition hry REMNANT II, mají přístup ke všem DLC bez dalších nákladů.

V tomto nadcházejícím DLC budou hráči skládat dohromady zapomenutou historii ztraceného kmene Yaesha a pokusí se potlačit pomstychtivý hněv prastarého kamenného ducha jménem Lydusa. Projděte přetrvávající stopy mučení, zrady a smrti, které pronásledují kdysi hrdé zikkuraty v zemi, zatímco Lydusiny živé kameny putují po rozpadajících se zbytcích dávné civilizace a hledají čerstvou krev. Ve zbrusu nové příběhové linii musí hráči odhalit tajemství ztraceného kmene tím, že prozkoumají novou záhadnou oblast ve světě Yaesha. V této podivné nové lokaci budou hráči procházet novými dungeony, získávat mocné vybavení – včetně nového archetypu „Vyvolávač“ -, potkávat nečekané spojence a čelit novým hrozbám při své snaze vrátit zapomenutému království alespoň zdánlivý mír.

Přečti si  EA Sports FC 25 odstraní smlouvy a zmírní požadavky na evoluci

Níže je uveden podrobný seznam obsahu DLC The Forgotten Kingdom:

  • Nová příběhová linie, dungeony a oblasti ve světě Yaesha: Ponořte se hlouběji do biomu Yaesha a prožijte zbrusu novou příběhovou linii, v níž hráči odhalí tajemství ztraceného kmene Yaesha a pomstychtivého kamenného ducha jménem Lydusa a jejích živých kamenných konstrukcí.
  • Nový archetyp – Vyvolávač: Tento nový archetyp čerpá sílu z duchů přírody Yaeshy a dokáže využívat mystickou sílu džungle. Další podrobnosti o tomto Archetypu se dozvíte v novém Upoutávce na odhalení Archetypu příští týden!
  • Mnoho předmětů a mocných zbraní, které vylepšují hratelnost: Vybavte poutníka, aby přežil tuto smrtonosnější verzi světa Yaesha, výběrem z řady nových zbraní a modifikací spolu s novými předměty, jako jsou amulety a prsteny.
  • Nové postavy, děsivá stvoření a bossové, se kterými se můžete setkat: Záhadné hrozby a přeživší neznámého původu se vynořují z rozpadajících se zbytků zapomenuté civilizace Yaesha a přinášejí nové výzvy pro všechny hráče.
Přečti si  Star Wars Outlaws má "největší marketingovou kampaň pro hru Ubisoftu"

Remnant II The Forgotten Kingdom vyjde 23. dubna na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno