Je naším potěšením Vás informovat o tom, že studio Housemarque skrze své sociální sítě oznámilo, že hra Returnal, která vyjde exkluzivně pro PlayStation®5, dnes udělala důležitý krok k vydání a dostala GOLD master disk.

“Velké poděkování patří všem členům týmu v Housemarque, PlayStation Studios a všem dalším zúčastněným týmům. Nemůžeme se dočkat, až to brzy vydáme a že každý hráč venku zažije planetu Atropos!” Stojí v oficiální tweetu studia Housemarque.

O Returnal

Přečti si  Aloy míří do Fortnite: Battle Royale

Po nouzovém přistání v tomto formujícím se světě se musí Selene vydat na cestu za svobodou skrz nehostinnou krajinu prastaré civilizace. V naprosté izolaci a o samotě musí zuby nehty bojovat o přežití. Znovu a znovu se jí to nedaří – a tak je nucená s každou svou smrtí svůj boj opakovat.

Během neúnavné hry s roguelike prvky objevíš, že kromě planety se s každým novým cyklem mění i předměty, které máš k dispozici. Každá nová smyčka tě konfrontuje s novými kombinacemi, jež tě postaví na hranici tvých možností, i novými souboji, které prověří tvé schopnosti strategického uvažování.

Temná krása rozpadajícího se světa všude kolem tebe je napěchována výbušnými překvapeními a oživena strhujícími vizuálními efekty. Od riskantních přestřelek s kulkami létajícími všude kolem přes hrozivé zvraty po průzkum neúprosných prostředí. Čeká tě dobrodružství plné prozkoumávání, objevování i soubojů, během kterého narazíš na tajemství na každém kroku.

Přečti si  Sony chce přinést své „nejoblíbenější PlayStation franšízy“ na mobilní zařízení

Navrženo pro extrémní znovuhratelnost: procedurální svět hry Returnal tě pokaždé přiměje smést prach porážky ze tváře a s každým dalším znovuzrozením se vrhnout do neustále se měnících výzev.

Returnal vychází 30. dubna exkluzivně na PlayStation 5. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno