Režisér Alan Wake 2 Sam Lake prozradil, že nadcházející survival hororová hra bude delší než předchozí hra studia, kterou je Control. Lake v rozhovoru pro Kinda Funny Games uvedl, že Alan Wake 2 bude dvakrát delší než ostatní tituly Remedy.

Myslím, že u her Remedy, když se vrátíme celou historií, protože se jedná o hry velmi zaměřené na příběh, byly tradičně docela krátké, asi 10 hodin,“ řekl Lake pro Kinda Funny Games.

Vždy jsme vnitřně cítili, že musíme najít způsoby, jak dělat delší hry, protože lidé se na to dívají také z hlediska hodnoty peněz. Takže Control byla rozhodně naší dosud nejdelší hrou a Alan Wake 2 bude delší, nabídne více než 20 hodin.

Přečti si  Společnost Valve pracuje na střílečce s hrdiny 6v6 s názvem Deadlock

Lake pak pokračuje v mluvení o dalších aspektech Alana Wakea 2, jako je hra, která posouvá žánry od původního Alan Wake na akční dobrodružství s hororovými prvky k přímějšímu zaměření na survival hororové hry s pokračováním. Lake také věří, že horor zažívá „zlaté časy“; zatímco žánr byl na chvíli považován za specializovaný, v poslední době je z tohoto žánru nadšeno mnohem širší publikum

Alan Wake 1 byl velmi akční adventura s některými hororovými prvky, zatímco nyní se ponoříme hluboko do survival hororu,“ řekl Lake. „Myslím, že horor celkově zažívá zlaté časy. Dříve to bylo v některých ohledech úzce specializované a nyní je zde mnohem širší publikum, které je hororem nadšeno.

Alan Wake 2 byl nedávno představen díky IGN, což nám dává pohled na spoustu herních a příběhových detailů. Alan Wake 2 se inspiruje zdroji jako Se7enTwin Peaks a knihami Stephena Kinga a zdá se, že kombinuje klasický přístup Remedy ke hrám s atmosférou Silent Hill a hratelností Resident Evil.

Alan Wake 2 vychází na PC, PS5 a Xbox Series X/S 27. října.

Přečti si  DESKOVKA: The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra je krok do světa Tamrielu na stolech u hráčů v pohodlí domova

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno