Ředitel titulu God of War pro vývoj ve vývoji PlayStation 4 dnes reagoval na Twitteru na otázku fanouška, na potenciální Season Pass.

Cory Barlog potvrdil, že nadcházející akční hra s Kratosem v hlavní roli nebude obsahovat žádný season pass. Barlog ale ponechal prostor pro případné DLC. Navíc všechny předchozí díly série se také obešli bez jakýchkoliv DLC.

Bez season passu. Pokud jde o příběhové otázky – budete si muset počkat a zahrát si hru, abyste viděli, jak se to všechno vyvine. Právě jsem dokončil další hru včera kolem půlnoci a bylo to ještě úžasnější! Jsem naprosto spokojený.

Pravděpodobnost, že by God of War dostalo season pass byla vždy minimální, ovšem je dobré vědět, že Sony stojí za svým slovem a nadále chce tvořit hry pro hráče bez mikrotransakcí a seson passů, i když se některé velmi populární tituly dočkali následných DLC, jako například Horizon Zero Dawn.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

God of War by mohlo vyjít dle úniku 22. března exkluzivně pro PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno