Režisér The Last of Us 2 chválí Gears 5
Domů » Hry » Novinky » Režisér The Last of Us 2 chválí Gears 5

Režisér The Last of Us 2 chválí Gears 5

2.9.2019
Publikoval:

Pozdě v sobotu večer Neil Druckmann, režisér The Last of Us 2, tweetl poděkování, Rodu Fergussonovi vedoucímu studia The Coalition, za poskytnutí finální verze Gears 5.

Hra je úžasná,“ říká Neil Druckmann o novém Gears 5 ve svém tweetu.

Jak se zdá, tak má Neil od poslední klapky z motion capture k The Last of Us Part 2, která padla 18. dubna, dostatek času na to, aby si v klidu zahrál některé z očekávaných konkurenčních her.

Gears 5 vychází začátkem září a tak není divu, že si hra zaslouží trochu podpory, navíc je milé vidět, že ta přichází z konkurenční stáje, neboť hra je vytvořena čistě pro systémy společnosti Microsoft.

V Gears 5 budeme následovat příběh Kait Diaz, která bude zároveň hlavní postavou, ale nemějte obavy, ve hře bude přítomen i Marcus a zbytek rodiny Fénixů. The Coalition slibují, že kampaň v Gears 5 bude jednou z nejdelších vůbec.

Přečtěte si  Spekulace hovoří o tom, že Sony již pracuje na PlayStation 5 Pro

Gears 5 vychází na PC a Xbox One 10. září 2019.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...