Tento týden se fanoušci akčních RPG dočkají vydání dlouho očekávané hry Monster Hunter: World a vývojáři jsou velmi optimističtí a slibují téměř bezchybný zážitek.

V nedávném rozhovoru pro IGN se režiséři titulu Kaname Fujioka a Yuya Tokuda rozpovídali o tom, že pokud by žili v ideálním světě, tak by rádi do hry přinesli ještě více obsahu, včetně dalších postav z jiných značek jako například postavy  Arguse z World of Warcraft a Arthas Lich Kinga z The Wrath of the Lich King.

Výsledek obrázku pro Arthas

K sdělení této informace došlo v návaznosti na DLC obsah v podobě Aloy z Horizon Zero Dawn, která byla pro PS4 verzi hry potvrzena již dříve. Režiséři ovšem upozorňují, že výše zmíněné postavy mají fanoušci brát jen jako jejich osobní názor a nemají to brát jako potvrzení, že by se tyto postavy ve hře objevili. “Prostě milujeme tyto postavy” říkají.

Přečti si  Přichází PlayStation Days of Play 2021

I vzhledem k tomu, že se zřejmě postavy z World of Warcraft ani jiných titulů již ve hře neobjevní, je skvělé vidět režiséry jako  Fujioka a Tokuda, kteří veřejně vyjádří svou lásku k práci jiných vývojářů.

Navíc Monster Hunter: World již má několik zajímavých crossoverových materiálů v plánu a s Capcomem mají do hry přinést nějaký obsah ze hry Mega Man.

Monster Hunter: World vychází na PS4 a Xbox One již 26. ledna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno