Toto je zpráva, na kterou čekají všichni fanoušci Red Dead Redemption 2, ti se budou moci od zítřejšího dne pustit s dalšími hráči do online světa RDR2.

Ovšem od zítra budou mít přístup do hry hráči, kteří si zakoupili Ultimate Edition, hráči, kteří skočili do světa RDR2 v den vydání tedy 26. října budou mít přístup do online světa od středy 28. listopadu. Ti kteří prozkoumali svět Red Dead Redemption 2 během prvních tří dnů od vydání, mohou hrát online od čtvrtka a všichni ostatní, kteří vlastní hru, se pak do online režimu podívají v pátek 30. listopadu. 

Je třeba si uvědomit, že se jedná teprve o BETA fázi RDR2 Online a Rockstar bude hledat svou “oddanou a úžasnou komunitu, která studiu pomůže hlásit a řešit problémy, sdílet nápady pomáhat při utváření budoucnosti plného on-line zážitku.

Red Dead Online je zdarma, podobně jako režim GTA Online, to ovšem neznamená že je vaše peněženka v bezpečí, protože se dá předpokládat, že podobně jako v GTA Online  jsou karty Shark, budou i v RDR2 Online podobné mikrotransakce, i když Rockstar Games zatím neoznámilo jakým způsobem budou fungovat.

Přečti si  Odhalení Bettlefieldu 6 bylo zdánlivě teasováno na červen

Rockstar Games také sdíleli stručný popis toho co Red Dead Online nabídne:

Vytvořte a přizpůsobte svou postavu, přizpůsobte své schopnosti tak, aby vyhovovaly vašemu stylu hry a vydejte se zažít nové dobrodružství. 

Prozkoumejte tento obří svět sami, nebo s přáteli. Zformujte, nebo se připojte k ozbrojenému sboru, který může tvořit až 7 hráčů. Shromažďujte se kolem ohně v táboře, vydejte se na lov, nebo rybaření, navštivte rušná města, bojujte s nepřátelskými gangy a napadněte jejich úkryty, vydejte se na hon na poklad a přijímat různé mise.

Interakce se známými postavami z pěti států, nebo bojovat proti jiným psancům, a to jak v spontánních potyčkách, tak v jiných soubojích; soutěžit s ostatními hráči nebo celými ozbrojenými sbory ve výzvách nacházejících v otevřeném světě a mnohem více.

Přečti si  Hráči Apex Legends zjistili, že Revenant a Wraith se mohou dostat do trezoru World's Edge bez klíče

Těšíte se na Red Dead Online?

Red Dead Redemption 2 je nyní k dispozici na PS4 a Xbox One. 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno