Od vydání Red Dead Redemption Online tomu jsou dnes přesně dva roky. Hra si získala slušnou hráčskou základnu, jejíž nervy a loajalitu ze startu testovala nedostatečným obsahem, nespolehlivými servery a řadou dalších chyb, z nichž některé se vývojáři snaží vyřešit do dnes.

Zatímco hráči i studio slaví druhé narozeniny online režimu, který vyšel několik měsíců po vydání single-playerové kampaně, dostávají se na povrch informace, které fanoušky právě příběhové části jistě nepotěší.

Dlouho se spekulovalo o tom, zda se dočkáme nějakého příběhového rozšíření, které by nám představilo nové postavy nebo nám nabídlo možnost si opět zahrát za Arthura například v nějakém retrospektivním DLC. Spekulací bylo více než faktů a i přesto, že studio Rockstar nikdy nic oficiálně nepotvrdil zdálo se, že otázky ohledně rozšíření není “Zda”, ale “Kdy”. Těmto spekulacím je ovšem konec.

Přečti si  Apex Legends zaznamenal se spuštěním Season 9 nejvíce souběžných hráčů

Byl to rok 2018 když studio Rockstar Games vydalo dlouho očekávaný sequel pro Red Dead Redemption. Hra se dostala na konzole PlayStation 4, Xbox One a oznámeny byly již verze pro PlayStation 5, Xbox Series X | S, PC a Google Stadia. Ačkoliv mnoho hráčů považuje RDR 2 za jedno z nejlepších her v historii, žádného rozšíření se příběhová kampaň nedočká. Vývojáři se plně soustřeďují na rozvoj Online sekce a vývoji hry pro další již zmíněné platformy. Oznámil to Tarek Hamad ze studia Rockstar North v rozhovoru pro GamesRadar. Dle jeho slov je jimi vytvořený svět obří a skýtá mnoho prostoru pro tvorbu nových příběhů a zápletek. Není ovšem potřeba novými nápady zatěžovat původní příběh Arthura Morgana a veškeré novinky se tak objeví pouze a jen v Red Dead Redemption Online, které je k dispozici zdarma pro všechny majitele základní hry.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno