Pozice předsedy Sony Worldwide Studios, která zůstala po rezignaci oblíbeného Shawna Laydena neobsazená, se již dočkala svého nového představitele. Novým předsedou, který se bude starat o celkově 14 herních studií, které spadají do této rodiny, se stal bývalý šéf studia Guerilla Games.

Herman Hulst se svých povinností ujímá již dnes. K celé situaci se vyjádřila nejen samotná společnost Sony, ale i Shuhei Yoshida, který oznámil svou blízkou spolupráci s Hulstem, která se má údajně týkat některých Indie vývojářů.

Hulst pracoval v Guerilla Games během vývoje Killzone a Horizon: Zero Dawn. V posledních letech ale podílel i na vývoji Death Stranding, které se dostává na pulty obchodů den po jeho nástupu na pozici předsedy.

“I am beyond excited to have the opportunity now to lead such an inspired and talented team whose singular mission is to build amazing games for PlayStation fans.”

Úroveň pozornosti, kterou teď na sebe Hulst strhl, jistě poroste s blížícím se datem vydání nové generace konzole PlayStation. Díky úzké spolupráci s Hideo Kojimou ho budete moci potkat i po boku Conana O´Briena nebo Sama Reeduse v Death Stranding.

Přečti si  Unikly první možné obrázky z Battlefieldu 6

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno