Konstrukce nového Xboxu (dříve známého jako Scarlett) nechává mnoho hráčů pochybovat o tom, zda se zařízení vejde na jejich police. Rozměry však již lze určit relativně přesně.

Microsoft odhalil design nadcházející Xbox Series X během The Game Awards 2019. Design nové konzole se trochu liší od toho, nač jsou hráči již roky zvyklí.

Společnost dosud neprozradila přesné rozměry, ale díky nejnovější fotografii je lze už poměrně přesně odhadnout.  Odhady jsou založeny mimo jiné na informacích z GameSpotu. Tento magazín již měl možnost se na nový hardware podívat. Její rozměry se dají také spočítat a to díky velikosti portu USB-A, který je umístěn na přední straně konzole a má má standardizované rozměry.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

To by znamenalo přibližné rozměry 15 x 15 x 30 centimetrů , jak již spočítal jeden z uživatelů Redditu. Tyto hodnoty se také shodují s výsledkem ke kterému dospěl Windows Central , ten uvádí rozměry 15,7 x 15,7 x 31,2 centimetrů.

IGN navíc přišlo s vlastním modelem vytvořeným z kartonu, který následně položili vedle stávající konzole Xbox One X.

Jak již Společnost Microsoft informovala, tak NextGen Xbox bude možné opět jak postavit, tak i položit. Je jen třeba myslet na ventilátor, který potřebuje dostatek prostoru k odvodu tepla.

Mezi potvrzené hry pro nadcházející Xbox patří Halo: Infinite a Senua’s Saga: Hellblade 2.

Přečti si  Starfield nevyjde v tomto roce

Nový Xbox vyjde na konci roku 2020.

2 KOMENTÁŘE

  1. tento xbox neboli jeho schránku je možno vydět u SilverStone ja jeto FT03-mini a sami na svích stránkách píšou že je to jejich model ale přepracovaná pc skřín

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno