Souls-like dark fantasy vychází v létě roku 2023 pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC. Navíc bude hra v den vydání k dispozici v Xbox Game Pass.

Nadcházející Souls-like hra Lies of P od Neowiz byla odhalena během Gamescomu 2022. Vývojář však nedávno vydal 40 minutové Director’s Cut video, na které se můžete podívat níže.

Pinocchio začíná na opuštěném vlakovém nádraží a vydává se na cestu, aby někde ve městě našel pana Geppeta. Snáze se to řekne, než udělá, když na něj číhají různé automaty a další nepřátelé. Pinocchio se stále snaží stát se člověkem, ale narazí na různé úkoly, které mohou ovlivnit příběh v závislosti na lžích, které říká.

Přečti si  Navrhněte si bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 v Xbox Design Labu

Záběry ze hry ukazují více z bojů, které si berou z Bloodborne více než jen pár podnětů. Spolu s vytvářením různých zbraní z dílů může Pinocchio také vyměňovat části těla pro různé dovednosti (včetně paže, která vystřeluje elektřinu). Odhaleny jsou také dva souboje s bossy, Mad Donkey a Scrapped Watchman.

Lies of P vyjde v létě roku 2023 pro Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 a PC. V den vydání bude také k dispozici v Xbox Game Pass.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno