Nové příběhové DLC nesoucí název Hivebusters vezme hrdiny Gears 5 na sebevražednou misi do souostroví Galangi. Bojovat se zcela novým predátorem mohou hráči již 15. prosince.

Zatím poslední update, který do Xbox exkluzivity dorazil, připravil Gears 5 na příchod nové generace konzolí. Fanouškům a hráčům série ovšem nepřinesl žádný herní obsah. Od 15. 12., kdy do hry dorazí nové příběhové rozšíření Hivebusters, tomu ale bude jinak.

Hlavními psotavami DLC Hivebusters bude Keegan, Mac a Laghni. Pokud nejste v sérii Gears žádní nováčci, jistě vám budou tato jména povědomá z Escape Mode. Toto hvězdné trio je vysláno na souostroví Galangi, kde je jejich cílem zničit objektiv. Aby se k cíli dostali živí a zdraví bude vaše starost. DLC slibuje 3 hodiny dlouhou kampaň a kooperace až pro tři hráče. Jak tomu už u Gears bývá, můžete si zvolit cestu online kooperace nebo rozdělené obrazovky.

Přečti si  PlayStation oznamuje nové partnerství se službou Discord

Překvapivou novinkou, kterou do hry Hivebusters přinášejí, je možnost si vůbec poprvé v  příběhu Gears 5 moci vylepšovat své ultimátní dovednosti. To zatím bylo možné pouze a jen v Horda módu. Celému projektu byla přiřknuta cenovka $19.99.

Gears 5 je nyní k dispozici pro PC, Xbox One a Xbox Series X | S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno