Italský fotbalový klub Juventus má od roku 2020 svou licenci k dispozici výhradně v sérii eFootball PES, ale nyní se vrací k sérii EA Sports.

Franšíza FIFA  od EA Sports má už nějakou dobu náskok před svými konkurenty a jedním z největších bodů, který je v její prospěch, je široká škála oficiálních podobizen a licencí, kterými se rok co rok chlubí. Samozřejmě to nemusí platit pro všechny velké kluby. V roce 2019 například série FIFA ztratila licenci pro italský fotbalový klub Juventus, který místo toho ukořistila výhradně Konami, a od té doby se Juventus objevuje ve hrách FIFA jako „Piemonte Calcio“.

Od letošního dílu tomu tak již nebude. Společnost EA Sports oznámila, že znovu převzala licenci Juventusu v rámci exkluzivní smlouvy o partnerství s klubem. To znamená, že Juventus se objeví ve FIFA 23 a budoucích hrách (které se od příštího roku budou nazývat EA Sports FC namísto FIFA) pod svým skutečným názvem, nikoli jako zástupný symbol. To samozřejmě bude zahrnovat také klubový stadion, erb, výstroj a další.

Přečti si  Minimapa Modern Warfare 2 nebude obsahovat nepřátelské červené tečky

FIFA 23 vychází 30. září pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno