GSC Game World označil nedávnou informaci o tom, že nemá ani funkční demo, za „absurdní“ a zopakoval, že okno vydání hry je plánováno na rok 2023.

STALKER 2: Heart of Chornobyl od GSC Game World měl v posledních několika měsících další zpoždění kvůli ruské invazi na Ukrajinu, kde vývojář sídlí. Studio přesunulo část týmu do Prahy v České republice a obnovilo vývoj, ale zprávy o vrácení peněz ze strany Microsoftu naznačovaly další zpoždění.

Zvěst od šéfredaktora iXBT Games Vitalyho Kazunova na YouTube také tvrdila, že GSC Game World neměl funkční demo a mnoho zaměstnanců odešlo před měsíci. GSC Game World však tuto fámu vyvrátil. Odpověděla na Alt Char a uvedla, že Kazunovovo tvrzení je „absurdní“.

Přečti si  Masivní únik odhaluje gameplay obrázky z Alfa verze hry GTA 6

Vývojář dále uvedl, že STALKER 2: Shadow of Chornobyl nebyl odložen a je stále plánován na rok 2023. Jeden člen týmu zdánlivě zopakoval totéž na Discordu hry (přes Idle Sloth). Je důležité si uvědomit, že věci se mohou vždy změnit, zvláště když mnoho členů vývojového týmu bojuje proti invazi. Zůstaňte tedy naladěni na další podrobnosti v následujících měsících.

STALKER 2: Heart of Chornobyl přichází na Xbox Series X/S a PC v roce 2023 spolu s vydáním v Xbox Game Pass.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno