Epic Games oficiálně oznámil, že Season 3 ve Fortnite: Battle Royal končí již dnes, tedy 30.4.! V pořadí čtvrtá sezóna začne hned další den. Nový cyklus s sebou přinese nejen nový Battle Pass, ale také nové superhrdiny a samozřejmě…dopad meteoritu.

Pokud hrajete Fortnite: Battle Royal, tak jste si určitě nemohli nevšimnout, že první kousky meteoritu již začali dopadat. Každý den je intenzita těchto znamení zkázy vyšší a vyšší. Situace se navíc přiostřuje postupem hry a v situacích, kdy se hra dostává do finále, mají hráči obavy spíše z těchto úlomků než z protihráčů.

Epic Games na svém učtu zveřejnili poslední tease na nadcházející událost. Na obrázku mlžeme vidět 4 postavy, které očividně shlíží do kráteru, pravděpodobně vytvořeného kometou. Bystré oko každého hráče pozná, že ty zmíněné postavy, tj. jejich skiny, jsou již ve hře k dispozici. Epic odvedl skvělou práci a na představení nových postav si tak musíme počkat až do zítra.

Přečti si  Red Dead Online, Psychonauts a Outlast 2 míří v květnu do Xbox Game Pass

Místo dopadu je velkou hádankou, kterou se baví naprosto celá komunita Fortnite. Pod heslem Brace for impact! vznikly na Redditu, Twitteru a jim podobných webech desítky teorií. Hlasy hráčů a všech tzv. špiónů se přiklánějí k tomu, že meteorit zítra dopadne na Tilted Towers nebo na Dusty Depot. Jistotu budou mít fanoušci až zítra. Jaký vliv bude mít zítřejší událost na herní mechaniky a hru samotnou? O novinkách ze světa Fortnite: Battle Royal vás budeme co nejdříve informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno