Ubisoft oficiálně odhalil obsah Season Passu pro Assassin’s Creed Valhalla, který přinese příběhová rozšíření.

Ubisoft vydal nový trailer, který se konkrétně zaměřuje na obsah po vydání hry a DLC přicházející do hry prostřednictvím Season Passu. Jak se sami můžete v níže přiloženém videu přesvědčit, tak Valhalla obdrží několik nových rozšíření příběhu, které přivedou hráče do nových oblastí mimo základní anglické prostředí ve vikingské éře. Season Pass bude k dispozici samostatně za cenu 39,99$ na všech platformách a je také součástí Gold, Ultimate a Collector’s Edition  Assassin’s Creed Valhalla.

Season Pass bude obsahovat dvě hlavní rozšíření příběhu.

  • První expanze s názvem War of the Druids bude k dispozici na jaře roku 2021a zavede hráče do Irska, kde budou odhalovat záhady obklopující druidský kult a zároveň se ponoří do gaelských mýtů a folklóru. 
  • Druhá expanze se jmenuje  The Siege of Paris  a dorazí v létě 2021, přičemž expanze proběhne ve Francii a bude mít hráči „prožít nejambicióznější bitvu v historii Vikingů“ infiltrací v srdci Paříže.
  • Vedle dvou příběhových rozšíření bude Season Pass obsahovat také bonusový úkol, který bude k dispozici při vydání hry. Ten bude zaměřen na Beowulf legendu.
Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

Ubisoft také podrobně popsal, že mimo Season Pass budou mít hráči přístup k bezplatným sezónním aktualizacím a novému obsahu, jako je Vikingský festival, nový herní režim a režim Discovery Tour podobný těm, které byly vydány pro OriginsOdyssey.

Assassin’s Creed Valhalla  vychází na PC, PS4 a Xbox One 10. listopadu 2020 verze pro PS5 a XSX/S bude k dispozici v den jejich uvedení na trh.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno