Sekiro: Shadows Die Twice od From Software je hodnoceno ratingovou agenturou ESRB, jako dospělá hra pro své strašlivé a brutální cutscény.

Hodnocení ratingové agentury ESRB může být někdy spojeno s únikem informací o tom co mohou hráči od daného titulu očekávat, mnohdy se tak dozvídáme velmi zajímavé informace. A právě nedávno své hodnocení obdržela také velmi očekávaná hra od From Software, která bude vydána společností Activision – Sekiro: Shadows Die Twice.

Ano, Sekiro: Shadows Die Twice obdrželo od ESRB hodnocení jako dospělá hra. I když samotné hodnocení zřejmě nikoho nepřekvapí, tak poskytnutý popis nám dává poněkud lepší představu o tom, co od hry můžeme očekávat. Dle ESRB hra obdržela následující štítky:  Blood, Gore a Violence. Není zde žádná zmínka o tom, že by hra obsahovala jakoukoliv formu mikrotransakcí, což jen potvrzuje předchozí tvrzení vývojářů, že hra nebude obsahovat žádné formy dalších nákupů.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Hodnocení se však také dotýká některých násilných a dosud nezveřejněných cutscén, které uvádějí, že lidé jsou brutálně zabíjeni, včetně dětí.

Sekiro: Shadows Die Twice vychází na PC, PS4 a Xbox One 22.března.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno