Od vydání Devil May Cry 5 nás dělí něco přes jeden měsíc a tak by nás měl začít Capcom co nevidět zásobovat množstvím oficiálních detailů ke hře.

Některé informace však již začínají prosakovat na veřejnost, jako například seznam trofejí, který fanouškům odpovídá na několik otázek. Musíme vás však upozornit, že seznam trofejí obsahuje několik spoilerů atak zvažte sami, zda vás budou následující řádky zajímat.

Celkově má Devil May Cry obsahovat 49 trofejí (1 platinová, 3 zlaté, 5 stříbrných a 40 bronzových), které mohou hráči posbírat. Mnoho z nich je spojeno s dokončením misí ve hře.

Režisér hry Hideaki Itsuno nedávno odhalil, že titul by měl hráčům nabídnout zhruba 15 hodin herní doby a díky seznamu trofejí nyní víme, že celá hra je rozdělena do 20 misí a existuje také mise prologu, která se do tohoto součtu nepočítá. Navíc seznam obsahuje také trofej nazvanou Secrets Exposed, která odhaluje, že hra nabídne také tajné mise.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

Navíc každá z mísí bude hodnocena a jak je u japonských her zvykem, tak nejlepší hodnocení je označeno písmenem S. Hra má nabídnout několik úrovní obtížnosti, přičemž nejtěžší obtížnost je nazvaná “Heaven or Hell”.

Již dříve bylo oznámeno, že hra bude obsahovat mikrotransakce, ve kterých si hráči budou moci dopředu zakoupit lepší vybavení a to i přesto, že jej lze v podobě upgradů získat i samotným hraním. Vývojáři ovšem tvrdí, že to může hráčům ušetřit nějaký čas. Doufejme tedy, že hra nebude nastavena tak, aby k dalšímu postupu nutila hráče utrácet další reálné peníze.

Na to, co bude 20 kapitol hry skutečně ukrývat, si budeme muset počkat až na začátek března.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

Devil May Cry 5 vychází na PC, PS4 a Xbox One 8. března.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno