Zdroje hovořící se zasvěceným Tomem Hendersonem naznačují, že titul je „ve vývoji mnohem dále“, než se dříve myslelo.

Dlouho žádané pokračování série Skate od Electronic Arts, v poslední době neobdrželo mnoho nových informací. Playtest údajně proběhl v dubnu s pre-alfa herními záběry, které unikly online, ale navzdory tomu, že generální ředitel EA Andrew Wilson prohlásil, že vydání bude „brzy“, existuje jen málo oficiálních podrobností. To by se mohlo změnit příští měsíc.

V nové zprávě na TryHardGuides zdroje řekly zasvěcenému Tomu Hendersonovi, že Skate by mohlo být odhalena v červenci. V posledních několika měsících údajně prošla hra „rozsáhlým testováním“ a je „ve vývoji mnohem dále“, než se původně předpokládalo. Předpokládalo se, že pre-alfa hry proběhla nedávno, když unikla v dubnu. Nicméně, Hendersonovy zdroje naznačují, že v té době to byla verze „pravděpodobně stará několik měsíců“.

Přečti si  Glitch v Call of Duty: Warzone umožnuje hráčům dostat se pod Fortune's Keep a střílet skrz zdi

Co by Electronic Arts mohlo v červenci představit, se samozřejmě teprve uvidí. Možná se dočkáme oficiálního gameplay, zatímco různí tvůrci obsahu a novináři budou mít možnost si jej zahrát. Pokud jde o okno vydání a platformy, kromě PC, je třeba počkat na další podrobnosti v nadcházejících dnech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno