Poslední měsíce ve stále oblíbeném Fortnite se nesou v duchu superhrdinů a postav z různých sérií, dimenzí a příběhů. Postavy z The Walking Dead se zde střetávají s postavami z Marvelu, Kratose, Master Chiefem a dalšími. Pozorní hráči nyní ve hře objevili další postavy, které do velmi brzy dorazí.

Studio Epic Games do Fortnite Battle Royale stále pumpují další a další obsah (co by za to jiné hry daly). Minulý víkend do hry dorazil nový Tess Bundle a započal valentýnský turnaj Hearts Wild Cup.

https://twitter.com/HYPEX/status/1359460684803809281?s=20

Jak můžete vidět ve video výše, vyobrazený svět jakoby z oka vypadl prostředí, které je jistě dobře známé všem příznivcům Tronu. Kromě neonů také sedí i soundtrack, který běží na pozadí. Snímek Tron Legacy vyšel v roce 2010, a to pod hlavičkou společnosti Disney Studios, která zároveň vlastní práva na Marvel a Mandaloriana. Kdy se přesně skiny a itemy z Tronu do hry dostanou zatím nikdo neví. S největší pravděpodobností to bude již o svátku zamilovaných nebo krátce poté.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

Fortnite Battle Royale ke zdarma ke stažení pro PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, PC a Android. Verze pro iOS je momentálně nedostupná kvůli  probíhající soudní při společností Apple a Epic Games.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno