Ačkoli Grand Theft Auto 5 nikdy po svém vydání neobdrželo žádné příběhové DLC, tak fanoušci Red Dead Redmption 2 mají naději, že by se jej tentokrát dočkat mohli. 

Ačkoli samotné studio Rockstar o případném DLC mlčí, tak nejnověji objevený audio soubor nabízí podklady k tomu, že by nějaký další obsah mohl být na cestě.

Uživatel, který se soubory prohraboval objevil dialog, který zní jako Jack Marston. Není to však mladý Jack Marston nebo dokonce dospívající Jack Marston, ale dospělý Jack.

V původním Red Dead Redemption se hráči nakonec ujmou ovládání Jacka Marstona, jako součásti epilogu hry. John Marston byl dávno po smrti, ale jeho syn Jack je stále odhodlaný pomstít jeho smrt. V případě Red Dead Redemption 2 se John stane hratelnou postavou v epilogu, čímž Rockstar překlenuje mezeru mezi událostmi těchto dvou dílů, , ale epilog skončí předtím, než se Jack stane dospělým.

Bohužel zatím neexistují žádné detailnější informace o tom, zda tento zvukový soubor nebyl studiem pouze vyřazen ze hry, či zda v ní bude teprve použit. Další, ale mnohem méně pravděpodobná možnost je, že by se Rockstar rozhodl nabídnout remaster RDR 1 jako součást RDR 2. Ovšem v takovém případě by museli datamineři najít mnohem více zvukových stop, které by tuto variantu naznačovaly.

Přečti si  Uncharted 4: A Thief's End si stáhlo a zahrálo přes 37 milionů hráčů

Red Dead Redemption 2 je nyní k dispozici na PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno