Dnešní oznámení  vydavatelstvím REXhry chytlo za srdce nejednoho skalního fanouška dlouhých a rozsáhlých kampaní v deskoherním světě. Epické dobrodružství Sleeping Gods bude v češtině.

Pokud Vás tato hra zatím kompletně minula, tak nevězte hlavu, je obrovská šance, že o ni brzy uslyšíte na každém rohu, pokud se alespoň trochu potácíte mezi deskovými hrami. Čeká nás totiž obrovská výprava světem spících bohů, ve které budeme určovat příběhovou linii my sami, díky našim rozhodnutím. Překlad takovéto hry je díky tomu více než vhodný a jelikož údajně veškerý text obsahuje přibližně půl milionu znaků, tak se máme opravdu na co těšit.

Kompletní dobrodružství se tak dá odehrát v 1 – 4 hráčích, ale jelikož se jedná pouze o příběh, tak je o to více potřeba se zamyslet, zda si nesestavit jednu partu, se kterou odehrajete veškeré seance od začátku… až do konce. Počítejte tak s desítkami odehraných hodin a bolavými zády, které za to bude rozhodně stát. Samotnou hru si můžete zdarma zahrát v aplikaci Tabletop Simulator, nicméně nezapomeňte, že pokud chcete podpořit tvůrce a vydavatele, tak není nic lepšího, než si jejich hru zakoupit v obchodech tomu určených. Od nás můžete samozřejmě očekávat recenzi v době vydání příští rok.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno