Prostřednictvím psané povídky je Soldier 76 z Overwatch potvrzen jako podivný charakter, který měl dříve přítele.

Tři roky po vydání Overwatch odhalil Blizzard kánon dalšího charakteru v tomto herním universu. Přidávajíc se k Tracer, byl Soldier 76 v povídce nazvané “Bated” definován jako gay.

Obvykle nám Blizzard nabízí k Overwatch krátká videa, přičemž to poslední nese název Cookiewatch a Trace v něm bojuje s Reaperem o sušenky pro Santa Clause.

Avšak citlivější témata jsou sdělována spíše formou komiksů, či jako nyní psaných povídek. Tak tomu bylo i v případě odhalení z prosince 2016, že Tracer má přítelkyni.

Tentokrát se však objevila psaná povídka, která se točí kolem Any a Jacka Morrisona, kterého hráči znají spíše pod jménem Soldier: 76. Je to poprvé, co se tito dva setkali od počátku pádu organizace Overwatch. V jednom okamžiku příběhu, který je doprovázen ilustrací od Arnolda Tsanga, Morrison lamentuje nad fotografií s mužem jménem Vincent, s nímž měl dříve vztah.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

Vincent si zasloužil šťastnější život, než ten, který bych mu mohl dát.” Jack si povzdechl. “Oba jsme věděli, že nikdy nedokážu dát do vztahu něco víc nad mou osobní povinnost. Všechno, za co jsem bojoval, bylo chránit lidi jako on … To je ta oběť, kterou jsem přinesl.

Sám autor povídky poděkoval na Twitteru vše fanouškům hry za jejich reakce a uvedl, Jack a Vincent měli svůj romantický vztah před mnoha lety.

Overwatch je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno