Společnost Sony odhalila a uvedla na trh dva nové herní monitory a tři nové headsety, aby nastartovala svou novou značku INZONE.

Sony spustila svou vlastní značku počítačových herních zařízení INZONE v souladu s nedávnými úniky informací. V rámci uvedení na trh společnost také odhalila řadu periferií zaměřených na trh počítačových her. Kompletní oznámená řada obsahuje dva herní monitory a tři herní sluchátka.

Všechny monitory a náhlavní soupravy využívají stejnou obecnou estetiku jako PlayStation 5, jejich primární barvou je bílá a černá je jako sekundární s modrými akcenty.

Díky rozšíření soutěží v e-sportu a rozvoji herní zábavy se trh rozrůstá a zájem o hraní her roste. Špičkové audio a vizuální technologie produktů společnosti Sony mají dlouhou historii, a proto věříme, že tato nová řada nabídne ještě více možností těm, kteří chtějí vylepšit své stávající herní systémy. Jsme odhodláni přispívat k rozvoji herní kultury tím, že hráčům PC a PlayStation® nabídneme další možnosti, jak si mohou hraním her obohatit život. Společnost Sony je také hrdá na to, že může být sponzorem předních světových lig elektronických sportů Evolution Championship Series (Evo) 2022 and 2023, PGL DOTA2 Arlington Major 2022 a VALORANT Champions Tour a přeje si, aby se herní kultura i nadále rozvíjela.“ uvedl Yukihiro Kitajima, vedoucí oddělení Game Business and Marketing Office společnosti Sony Corporation.

Přečti si  Diablo IV - Dojmy z PC bety

Monitory:

  • INZONE M9: 27palcový monitor s rozlišením 4K a obnovovací frekvencí 144 Hz. Disponuje také Full Array Local Dimming a certifikací DisplayHDR 600. Sony také tvrdí, že monitor má více než 95% pokrytí barevného prostoru DCI-P3.
  • INZONE M3: 27palcový 1080p monitor s obnovovací frekvencí 244 Hz, INZONE M3 také nabízí podporu pro Nvidia G-Sync, certifikaci DisplayHDR 400, 99% pokrytí barevného prostoru sRGB a podporu 1,07 miliardy barev.

Sluchátka:

  • INZONE H9: Bezdrátový herní headset s potlačením hluku a podporou 360° prostorového zvuku. Sluchátka také disponují aktivním potlačením hluku s režimy Noise Canceling a Ambient Sound. Může se pochlubit 32hodinovou výdrží baterie a dobou nabíjení 10 minut pro až hodinu používání.
  • INZONE H7: Bezdrátový herní headset s výdrží baterie 40 hodin. Postrádá aktivní potlačení hluku INZONE H9.
  • INZONE H3: Kabelová herní sluchátka s podporou 360° prostorového zvuku.

Sony také uvedlo, že monitor M9 a obě bezdrátové náhlavní soupravy budou fungovat s PS5. Monitor bude pro práci s PS5 využívat funkci Auto HDR Tone Mapping, která automaticky rozpozná monitor během počátečního nastavení a automaticky optimalizuje nastavení HDR. Monitor se také automaticky přepne mezi režimem Kino a Herním režimem v závislosti na tom, co se na PS5 dělá.

Přečti si  Horizon Forbidden West: Burning Shores je přístupný pouze po dokončení základní hry

Sluchátka H9 i H7 budou mít na PS5 indikátory na obrazovce a možnosti pro sluchátka se zobrazí v ovládacím centru PS5. Oboje sluchátka také umožní hráčům měnit vyvážení hlasitosti mezi herním zvukem a hlasovým chatem. Sluchátka také podporují Tempest 3D AudioTech.

Ceny a dostupnost:

Herní monitory INZONE

  • INZONE M9: 27 709 Kč (v prodeji od léta 2022)
  • INZONE M3: dostupnost a cena budou zveřejněny v průběhu 2022

Herní náhlavní soupravy INZONE

Nová herní sluchátka INZONE budou k dispozici v červenci u řady autorizovaných prodejců společnosti Sony.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno