Zatímco novým systémem společnosti Sony je PS5 a většina současného marketingu je zaměřena právě na tuto konzoli, tak stále existuje na světě více než 100 milionů uživatelů systému PS4, který bude od společnosti získávat podporu po několik příštích let.

Nejnovější aktualizace, 8.50, je nyní k dispozici v beta verzi. Ta ovšem naznačila, že v dubnu dojde k odstranění komunit ze systému PS4. Společnost Sony nyní prostřednictvím svých webových stránek podpory oficiálně oznámila, že komunity budou ukončeny od příštího měsíce.

To není žádným překvapením, protože společnost Sony komunity nezařadila ani do PS5 a z provozu vyřadila také  mobilní aplikaci Community. O ukončení nebyly uvedeny žádné konkrétní důvody, i když s největší pravděpodobností to prostě nebylo to, v co Sony doufala.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Funkce Komunity byla původně spuštěna na začátku životního cyklu PS4 v roce 2015. Umožnila lidem vytvářet komunity kolem určitých her, žánrů atd. A zveřejňovat příspěvky na nástěnkách a dělat věci, jako jsou zasílání zpráv a sdílení snímků obrazovky. Sony říká, že budete moci i nadále psát zprávy a zůstat ve spojení na svém systému PS4 i v aplikaci PlayStation.

Komunity skončí někdy v dubnu, pravděpodobně v době úplného vydání aktualizace 8.50.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno