Zatímco si Aloy nadále vesele poskakuje a poletuje po Forbidden West, tak naše partneři z PlayStation Bandy pořádají příjemnou soutěž o dva kousky exkluzivního puzzle s tématikou nového Horizonu.

Pokud by se vám takové puzzle do vašeho obydlí hodily, tak vězte, že zúčastnit se soutěže není nikterak komplikované. Co proto udělat?

Soutěž Forbidden West puzzlíky se odehrává u naších partnerů na facebookové skupině PlayStation Banda. V připnutých příspěvcích naleznete soutěžní příspěvek, pod který vložíte jakýkoliv váš screenshot, který je podle vás ideálním kandidátem na puzzle zpracování.

Jednoho výherce vyberou sami členové pomocí reakcí u příspěvků. Druhého výherce vybere Admin tým společně s jedním ze členů, který ceny do soutěže daroval. Svá želízka můžete do ohně vkládat do soboty 7. 5. do 22.00. Poté budou sekce komentářů vypnuta a začne zuřivá porada, ze které vzejdou jména vítězů.

Přečti si  Oznámení data vydání God of War Ragnarok, přijde již brzy, tvrdí Jason Schreier

Horizon Forbidden West je nyní k dispozici exkluzivně pro konzole PlayStation. Recenzi, ze které si Aloy odnesla plný počet bodů, si můžete připomenou níže v novince. 

RECENZE: Horizon Forbidden West – Triumfální návrat zrzavé hrdinky?!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno