Zatímco Rockstar Games v současné době nepřetržitě pracují na Red Dead Redemption 2, tak se mnoho fanoušků zajímá i o další díl GTA.

V současné době je to opravdu velmi předběžní hovořit o GTA, ovšem nová spekulace dává fanouškům série jisté indície. Zdroj The Know tvrdí, že Grand Theft Auto 6 by mohlo vyjít až v roce 2021. V minulosti hra vycházela co 3 roky a fanouškům se to mohlo zdát jako dlouhá doba, ale po úspěchu GTA 5, které stále patří mezi nejprodávanější hry, by toto mohla být nová norma.

Je velmi pravděpodobné, že Red Dead Redemption 2 nabídne hráčům podobně hluboký online zážitek jako GTA 5, což je způsob, jakým chce Rockstar udržel své fanoušky spokojené bez nutnosti vydání něčeho nového. I když stále tu existuje možnost a jisté indície, že Rockstar by mohl vydat mezi RDR2 a GTA 6 hru Bully 2.

Přečti si  Activision teasuje postavy Ramba a John McClana pro Call of Duty: Warzone

Podle zdroje by mohlo GTA6 poslat hráče zpět do Vice City a Jižní Ameriky, která by měla být spíše součástí prologů, či flashbacků, ovšem hlavní děj by se měl odehrávat ve zmíněném Vice City.

Samozřejmě je třeba brát v úvahu, že všechny tyto informace mohou být součástí velké spekulace, i když The Know svému zdroji údajně věří.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno