Společnost Sony aktualizuje oficiální web PlayStation 5 a podporuje tak spekulace, že by se brzy mohlo uskutečnit odhalení konzole příští generace.

Začátkem tohoto roku spustila společnost Sony oficiální web PlayStation 5 , který hráčům umožnil přihlásit se k odběru nejnovějších zpráv ohledně PS5. Nyní společnost Sony web aktualizovala a přestože neodhaluje žádné významné nové informace o PS5, přidává nový text, který může být velmi dobrým signálem, že se blíží odhalení nové konzole.

Jak si všiml uživatel Resetera Pranay, web PS5 byl aktualizován tak, aby obsahoval nový text, který popisuje funkce konzole nové generace. „Rychlost blesku“ „přepíše pravidla toho, co konzole PlayStation dokáže“. Web hovoří také o„dech beroucím ponoření“, které konzole PS5 nabídne hráčům, čehož bude dosaženo prostřednictvím hmatové zpětné vazby DualSense , adaptivních triggerů a 3D zvuku.

Přečti si  Hood: Outlaws & Legends překvapuje v gameplay traileru

Snad nejpozoruhodnější změnou na webu PS5 je však nový řádek o „ohromujících hrách“, které budou mít „neuvěřitelnou grafiku“ a předvedou „nové funkce PS5“.

I když je možné, že tento text byl přidán na web PS5 jen proto aby fanoušky ještě více navnadil, je také možné, že tato aktualizace předchází velké odhalení od společnosti Sony, na kterou fanoušci PlayStationu celý rok čekají.

PlayStation 5 bude uveden do prodeje na konci tohoto roku. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno