Zdá se, že PlayStation Store je připraven na velkou revizi před listopadovým spuštěním PS5.

PS5 bude oficiálně spuštěn za měsíc a společnost Sony dosud neprozradila nový vzhled uživatelského rozhraní konzole. A některé nové zprávy naznačují, že společnost příští měsíc představí novou verzi obchodu PlayStation Store pro PS5.

Podle webu PushSquare společnost Sony upozornila vývojáře na nadcházející generální opravu v obchodě PlayStation Store, která má obsahovat pouze hry pro PS5 a PS4. To znamená, že zbrusu nový obchod vám již neumožní nakupovat digitální kopie her pro PS3, PSP a PS Vita odkudkoli jinde než z konzolového obchodu. Jak naznačuje zpráva, nový obchod PlayStation Store bude kromě konzolí k dispozici také prostřednictvím smartphonů a webu. Pokud se zpráva ukáže jako pravdivá, aplikace, motivy a avatary pro systém PS4 již nebudou dostupné prostřednictvím mobilu a webu. 

Uživatelské rozhraní společnosti Sony na konzolích PlayStation vždy disponovalo svou přehledností a jednoduchou navigací. Nový obchod PlayStation Store bude pravděpodobně dodržovat stejnou zásadu. Ovšem nyní když jsou před námi konzole vybavené SSD disky se můžeme těšit na nová vylepšení, která jistě přinesou superhladký uživatelský zážitek.

Přečti si  Sony chce přinést své „nejoblíbenější PlayStation franšízy“ na mobilní zařízení

Očekává se, že v následujících týdnech uvidíme další podrobnosti z konzole, včetně jejího nového uživatelského rozhraní.

Bude to vůbec poprvé, co Sony zahájí novou generaci her se dvěma typy jediné konzole: PS5 Standard Edition a PS5 Digital Edition.

PlayStation 5 vychází na našem trhu 19. listopadu. 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno