Remake titulu SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom, který si můžete pamatovat jako úspěšnou plošinovku z dob slávy PlayStation 2, se svým fanouškům připomíná novým trailerem, ve kterém vývojáři představují zbrusu nový multiplayerový režim.

Nový SpongeBob nebude pouhým remakem starší plošinovky. Studio Purple Lamp jde o něco dále a ve spolupráci s THQ Nordic přivedou k životu jednoho z hlavních bossů hry a vloží ho do nového online režimu. Video, které dnes vývojáři zveřejnili, nám dává dobrou představu o tom, jak bude souboj probíhat. Režim budete moci hrát sami, v režimu rozdělené obrazovky nebo online. V cestě za úspěchem nebude stát pouze gigantický robot Squidward, ale také řada dalších nepřátel, proti kterýms se vám bude výpomoc jistě hodit.

Přečti si  Battlefield 6 potvrzen pro Xbox One a PS4

Další zajímavostí jsou 4 nové hratelné postavy, které budete pravděpodobně moci využít i jinde než v nově představeném módu. V původní hře jste si mohli přepínat mezi SpongeBobem, Patrickem a Sandy. V remaku ale navíc přibude Squidward, Mr. Krabs, Plankton a Gary.

 SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom vychází 23. června pro PC, Xbox One a PlayStation 4.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno