Wargaming míří se svou nejslavnější značkou na platformách PlayStation 4 a Xbox do další evoluční fáze.

World of Tanks, tento světový fenomén, který na PC, mobilních zařízeních a konzolích přilákal k dnešnímu dni více než 250 milionů hráčů, projde na platformách PlayStation®4 a Xbox výraznou proměnou a vyvine se na World of Tanks: Mercenaries, což je dosud největší rozšíření tohoto titulu.

Společně s vydáním aktualizace 4.5 povstanou 26. června i Mercenaries. World of Tanks: Mercenaries přenáší hru do zcela odlišné reality, ve které se historie změnila a pravidla nic neznamenají. Nekonečné války rozervaly svět na kusy a v mocenském vakuu, jež zbylo po rozpadu hlavních velmocí, nyní vojáci i civilisté bojují každý sám za sebe. Ve věku žoldáků se může stát hrdinou naprosto kdokoliv a World of Tanks: Mercenaries nyní zve do boje hráče z celého světa.

Do hry přibude zcela nový „národ“ žoldáků s kompletním technologickým stromem unikátních vozidel, díky čemuž si hráči budou moci vybudovat fascinující armádu mocných strojů ovládaných specifickými osádkami žoldáků. Vozidla jsou na míru upravena schopnostem a potřebám nových postav a skládají se z částí, které byly získány z techniky různých národů a následně složeny do podoby zcela originálních a nenapodobitelných obrněnců. V okamžiku vydání bude k dispozici pět vozidel a v následujících týdnech a měsících se národ žoldáků ještě rozroste.

S alternativní realitou hry World of Tanks: Mercenaries se hráči seznámí prostřednictvím poutavé příběhové PvE kampaně The Heist. Jedná se o akcí nabité dobrodružství plné špionáže, nukleárního napětí a zběsilých tankových bitev, ve kterém nesourodá osádka žoldáků přijme úkol připravit, provést a především přežít útok na tajný armádní komplex. Jejich cílem je ukrást jaderný materiál pro klienta, jenž má své vlastní atomové ambice, ovšem než se osádka naděje, čelí kombinovaným silám Spojených států a Sovětského svazu. Hráči se mohou příběhovou částí prosekat sami (jako praví žoldáci), nebo se spojit s přítelem a vychutnat si akci v kooperativním online multiplayerovém stylu.

Přečti si  Češi versus mistři světa. Prestižní League of Legends turnaj MSI 2021 právě odstartoval!

Kromě nové příběhové kampaně budou mít Mercenaries i dalekosáhlý dopad na celou hru, jelikož přidávají nové mapy do multiplayerových bitev. Hráči se mohou těšit na prozkoumávání a boj na množství populárních map, poničených válkou i zubem času, kde se originální vozidla žoldáků střetnou se stávající soupiskou více než 680 strojů, jež jsou ve hře k dispozici.

World of Tanks: Mercenaries představuje budoucnost World of Tanks na konzolích. Do budoucna čeká hráče pro Mercenaries další poutavý obsah, i po vydání totiž budou vycházet časté dodatečné aktualizace.

Podrobnější informace o hře World of Tanks: Mercenaries najdete ZDE.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno