Během konání Gamescomu byly k vidění stovky nových trailerů. Naší pozornost a čas si zasloužil i prostor vyhrazený pouze indie vývojářům, ve kterém jsme narazili na studio Massive Damage, tvůrců Halycon 6, kteří zde prezentovali nový trailer pro jejich nadcházející titul Star Renegades.

Samo studio hru prezentuje jako Tactical Rogue-lite RPG, ve kterém se v kůži rebelů postavíte na odpor Impériu. Na první pohled nás ovšem neupoutala zápletka nebo herní mechaniky, ale grafika. Star Renegades jde naproti všem milovníkům Pixel Artu a těšit se tak můžete na úchvatné scenérie a souboje.

Zajímavou herní mechanikou, kterou ve hře naleznete, je levelování vašich nepřátel. Pokud se nějakých nedopatřením stane, že vás některé z NPC ve hře usmrtí, můžete si být jisti, že až na něj ve hře znovu narazíte, bude mít vyšší hodnost i staty. Hra tak přebírá stejný systém, který můžete znát například z Shadow of Mordor.

Přečti si  Bethesda Game Studios pracuje na nové neohlášené hře

Na první pohled by se mohla zápletka zdát dost přímočará a neoriginální. Vývojáři nás ale sami ujistili, že nás ve hře čeká mnoho zvratů a překvapení jako zrada vlastních bratrů ve zbrani.

Star Renegades je plánovano pro PC (skrze Steam) na rok 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno