Pokračování Star Wars hry od Respawnu údajně dorazí ve stejný měsíc jako román Star Wars Jedi: Battle Scars, informuje o tom Jeff Grubb.

Lucasfilm oznámil román a uměleckou knihu založenou na sérii Star Wars Jedi společnosti Respawn Entertainment. První jmenovaný je Star Wars Jedi: Battle Scars od Sama Maggse, odehrávající se mezi Fallen Order a nadcházejícím Star Wars Jedi: Survivor. Je vidět, že Cal Kestis „vede posádku Mantis na dobrodružství“, ta vychází 7. března 2023.

Co je však obzvláště zajímavé, je Star Wars Jedi: Survivor údajně vydaný ve stejném měsíci, jak uvádí Jeff Grubb z Giant Bomb na Twitteru. Grubb dříve informoval, že pokračování by mohlo být spuštěno v únoru nebo březnu 2023. PlayStation Game Size na Twitteru také zaznamenalo vydání na začátku března příštího roku z databáze PSN, ale také věřilo, že by mohlo být spuštěno koncem února.

Přečti si  RECENZE: TopSpin 2K25 – aspirant na nejlepší tenis stěží přelezl pásku, vše zachraňuje hratelnost

Jak to vypadá, Electronic Arts a Respawn se mohli interně dohodnout na měsíci vydání. Na oficiální potvrzení si ještě budeme muset počkat, takže zůstaňte naladěni na další podrobnosti.

Star Wars Jedi: Survivor je ve vývoji pro Xbox Series X/S, PS5 a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno