2. října budou vydány Star Wars Squadrons, multiplayerová podívaná založená na autentických vesmírných bitvách. Potvrzuje se také kampaň pro jednoho hráče.

Revealtrailer, který bohužel neukazuje žádné skutečné záběry ze hry, prozrazuje něco více o herním nastavení. Krátce po událostech v Návratu Jedi se eskadry Star Wars soustředí na flotily Nové republiky a Galaktickou říši.

„Klasické“ vesmírné bitvy: To znamená, že hráči mohou vstoupit na palubu stíhaček rebelů i impéria a pak soutěžit v 5-na-5 bitvách. Týmová práce je zde vším a eliminace nepřátelské vlajkové lodi vede k jasnému vítězství. Stále však není jasné, zda jednotliví piloti mohou být volně kombinováni s dostupnými kosmickými loděmi a zda samotné postavy budou mít také unikátní vlastnosti.

Přečti si  Na PC je k dispozici první Lady Dimitrescu Nude Mod

Můžete si vybrat z celkem 10 pilotů:

Kromě známých míst, jako je Yavin Prime, by měli fanoušci navštívit zcela nová místa, jako například  „rozbitý měsíc Galitanu“. Obecně by fanoušci Star Wars měli získat autentickou reprezentaci vesmíru jak uvádí kreativní ředitel Ian Frazier.

“Díky spolupráci mezi týmy Motive a Lucasfilm se nám podařilo vytvořit skutečný herní zážitek ve hře Starfighter, který s autentickým příběhem zve fanoušky hvězdných válek, aby prozkoumali dosud neviděné rohy galaxie na své vlastní lodi.”

Kosmické lodě samotné i piloti mohou být přizpůsobeni dle přání hráčů pomocí kosmetických vylepšení. Kromě toho lze vylepšit zbraně, turbíny, motory a trup kosmických lodí, což znamená vyšší výkon. Odemknutí těchto komponentů si hráči budou muset vybojovat.

Přečti si  Mass Effect: Legendary Edition možná dostane multiplayer pro Mass Effect 3

Dokonce i jednotlivci budou mít co dělat.

I když je Star Wars: Squadron především multiplayerovým titule, tak hra zahrnuje také příběh pro jednoho hráče. V tomto „originálním příběhu“ přepínáme mezi frontami a hrajeme jak v roli rebelského pilota z Vanguardské flotily, tak i empírového pilota z Titanové squadrony. O obou pilotech se říká, že jsou „přizpůsobitelní”. O příběhu se říká, že přímo sleduje destrukci druhé hvězdy smrti a dokonce obsahuje některé „známé tváře“ z vesmíru Star Wars.

Již jsou známé také PC Specifikace, které jsme doplnili v aktualizace našeho předchozího příspěvku.

Star Wars Squadrons bude vydáno 2. října 2020 pro PS4, Xbox One a PC

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno