Novinář Jeff Grubb říká, že Bethesda plánuje Starfield předvést na E3 a poté ji spustit o několik měsíců později.

Starfield je bezesporu jednou z nejvíce tajemných a zároveň očekávaných her a to vše jen díky tomu, že jediné, co jsme ze hry zatím pořádně viděli je logo. Slib sci-fi RPG s otevřeným světem, který vyvinula Bethesda, ovšem zní natolik lákavě, že hráči se k tomuto tajemnému projektu upínají s veškerou nadějí. Otázka ovšem je, kdy vlastně hru konečně uvidíme a kdy si zahrajeme. Jak se zdá, tak obě tyto věci by se mohli stát relativně brzy.

Novinář GamesBeat Jeff Grubb nedávno během streamování Dealer Gaming řekl, že plánem pro Bethesdu je sledovat marketingový a spouštěcí cyklus Starfieldu  podobný tomu s Fallout 4. Podle Grubba existuje 90% pravděpodobnost, že hra bude plně odhalena na E3 a poté bude spuštěna později v tomto roce. Říká, že to právě teď Bethesda naplánovala, samozřejmě s vyloučením jakýchkoli zpoždění a překážek souvisejících s COVIDem.

Přečti si  První záběry z Days Gone na PC + systémové požadavky

Ostatní zasvěcenci také nedávno uvedli, že vydání Starfieldu na konci roku 2021 je součástí plánu Bethesdy, přičemž jedinou možnou komplikací je COVID.

Navíc bude zajímavé, jak Microsoft bude k této hře, jako k případné exkluzivitě přistupovat. Režisér Todd Howard uvedl, že by bylo „těžké si představit“, že Starfield bude  vydán jako exkluzivita pro konzole Xbox, ačkoli nedávná prohlášení Microsoftu o tom, že chtějí poskytovat exkluzivní obsah pro Game Pass, by tomu mohli napovídat.

Starfield je nyní ve vývoji pro konzole a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno