Startuje WRC TOUR 2020 v Dirt Rally 2.0
Domů » Czech eSport » Startuje WRC TOUR 2020 v Dirt Rally 2.0

Startuje WRC TOUR 2020 v Dirt Rally 2.0

27.12.2019
Publikoval:
1155 přečtení

Česko-Slovenská komunita hráčů kolem Dirt Rally si připravila pro fanoušky této hry nový šampionát pod názvem WRC TOUR 2020.

Jak už název napovídá, v šampionátu se pojede s vozy WRC a navštíví všech 12 lokací, které hra nabízí. Každá soutěž bude mít 10RZ rozdělených do 3 virtuálních dnů v následujícím formátu:
Pátek: RZ 1-4 (dvě RZ za dne + druhé průjezdy stejných RZ při západu slunce a v noci s maximální degradací tratě)
Sobota: RZ 5-8 (stejný systém jako v pátek)
Neděle: RZ 9 + powerstage RZ 10 (obě RZ za denního světla)

Jednotlivé soutěže mají různou skladbu krátkých a dlouhých RZ, stejně tak servisů! Na závodníky čeká také proměnlivé počasí a určitě si užijí dosytosti jak slunečného počasí, tak i deště, sněhových přeháněk a všeho co hra nabízí. Hráči budou mít k dispozici všechna dostupná WRC auta, které si budou moci před samotnou soutěží vždy změnit. Organizátoři si připravili vlastní bodování, které je připraveno pro 40 nejrychlejších jezdců, díky čemuž si souboje užijí i pomalejší jezdci. Každý si tak najde své soupeře. Závěrečná RZ každé soutěže bude stejně jako ve světové rally tzv. powerstage a bude bodovaná zvlášť. Hráči tak budou mít možnost získání dalších bodů do celkového hodnocení! Zde bude bodovat 10 nejrychlejších.

Přečtěte si  Odhalena rozloha mapy ve SnowRunner

Pokud drtíte Dirt 2.0 s kámošem, tak máte možnost utvořit i společný tým. Součástí šampionátu bude totiž i týmová soutěž. Tým musí tvořit dva hráči, kteří pojedou se stejným modelem WRC! Stačí nahlásit na facebooku jméno týmu a jména dvou jezdců či spíše jejich nicknamy ve hře. Dalším zpestřením je samostatná klasifikace juniorů do 20 let. Opět stačí organizátorům na facebooku nahlásit, že vám nebylo ještě 20 let a oni vás zařadí do tohoto hodnocení.

O co se pojede?
Vyhodnocení výsledků a předání cen proběhne při společném setkání účastníků  v dubnu v Praze, kde budete mít možnost setkat se i některými  jezdci reálné rally, kteří mají v plánu se tohoto šampionátu také účastnit.  Symbolické dary, upomínkové předměty a poháry dodá mimo jiné rally závodník Jan Šlehofer.
Nejede se o žádné veledary a jde spíše o to pobavit se a užít si napínavé souboje s novými i starými soupeři.

Přečtěte si  Gamepad pro XSX bude stále na baterie a Microsoft vysvětluje proč

Šampionát startuje už 1.1.2020 a je otevřen pro všechny herní platformy a můžete se do něj přihlásit zde: HTTPS://DIRTRALLY2.COM/CLUBS/CLUB/233462
Více informací o šampionátu naleznete ve facebookové komunitě Dirt Rally PS4 SVK-CZ rally drivers

 

 

Další doporučené příspěvky
 
Hraj CS:GO nebo Dota 2 a staň se milionářem v Sazka eLEAGUE

Deník Sport a Sazka ve spolupráci s herní agenturou Grunex...