Když společnost EA oznámila, že v roce 2021 zavede nový model vývoje série Battlefield pro více studií, potvrdila, že studio Ripple Effect – dříve DICE LA – pracuje na „novém“ zážitku ze hry Battlefield.

Ale vzhledem k tomu, že DICE a Ridgeline Games v současnosti pracují na dalším dílu hlavní série, který má údajně vyjít v říjnu 2025, co můžeme očekávat od Ripple Effect?

Tom Henderson z Insider Gaming zveřejnil novou zprávu, podle níž bude neznámá hra Battlefield od Ripple Effect free-to-play titulem typu battle royale. Studio, v jehož čele stojí bývalý šéf Call of Duty Byron Beede, si hru, která je údajně Beedeho osobním „dítětem“, zřejmě představuje jako zážitek podobný Call of Duty: Warzone.

Přečti si  RECENZE: Senua’s Saga: Hellblade 2 - Dokonalá emoční jízda

To znamená, že battle royale titul bude navazovat na další hru série, i když není specifikováno, zda to znamená, že bude k dispozici ve stejnou dobu, nebo bude spuštěn někdy později (nebo dříve). Kromě klasického režimu battle royale bude hra údajně obsahovat také nový režim s názvem Gauntlet, v němž budou týmy proti sobě soupeřit v kolech založených na plnění cílů, přičemž tým s nejnižším počtem bodů bude na konci každého z nich vyřazen.

Beede již dříve uvedl, že hra Battlefield od Ripple Effect Studios bude „doplňovat a stavět na základech série“.

Samozřejmě se nejedná o první pokus Battlefieldu o battle royale zážitek, i když je třeba říci, že Firestorm z Battlefieldu 5 a Hazard Zone z Battlefieldu 2042 se netrefily do vkusu tak, jak fanoušci doufali. Nebyly to však plnohodnotné free-to-play zážitky, takže série možná s novým modelem najde větší úspěch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno