Ghost of Tsushima od Sucker Punch, je bezesporu jednou z velmi očekávaných PlayStation 4 exkluzivit, které nás ještě čekají.

Tato samurajská hra se odehrává v otevřeném světě ostrova Tsushima, během první mongolské invaze v Japonsku roku 1274.

V nejnovějším časopise GamesTM (číslo 202), umělecký ředitel Jason Connell sdílel krátké prohlášení o úsilí týmu vytvořit skutečně živoucí svět.

Všechno, co se může pohybovat, se ve hře také pohybuje, to byl pro nás velmi ambiciózní cíl od samého začátku. A my jsme toho dosáhli! Když procházíte tímto herním světem, tak si budete říkat: Bože můj, všechno kolem mě se pohybuje!

Přečti si  Generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick souhlasil se snížením základního platu a ročního bonusu o 50%, zatímco jeho smlouva byla prodloužena do 31. března 2023

Živoucí svět PlayStation 4 exkluzivity Ghost of Tsushima si můžete připomenout ve videu z E3 2018, které naleznete níže v novince. Zatím nevíme, zda se studiu také podařilo vytvořit obzvláště kreativní a dynamickou AI, ale o tom bychom se mohli dozvědět o něco později.

Ghost of Tsushima nemá v současné době datum vydání, ale očekává se, že vyjde exkluzivně na PlayStation 4 v příštím roce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno