11 bit studios představuje nový trailer na očekávanou survival hru Frostpunk , datum vydání a speciální edici „Victorian Edition“ s exkluzivním obsahem.

Hra Frostpunk vychází dne 24. dubna 2018 pro výhradně na PC. U vybraných prodejců bude navíc k dostání ve speciální limitované edici Frostpunk Victorian Edition, která navíc nabídne artbook s herní grafikou ve tvrdé vazbě – “New London – The Art of Frostpunk”.

Níže v novince se také můžete podívat na nový oficiální trailer s názvem Serenity vydaný
k příležitosti oznámení data vydání.

Frostpunk je hra o přežití v městském prostředí, kde teplo znamená život a každé rozhodnutí něco stojí. Postavte se do čela vedení městské infrastruktury a připravte se činit rychlá rozhodnutí, která otestují Vaše morální zásady.

Ve zcela zmrzlém světě lidé vloží veškerou svou energii do vytvoření technologie poháněné párou, aby se chránili před zdrcujícím chladem. Vládce města má za úkol řídit jak obyvatele, tak městskou infrastrukturu. Vůdce je neustále vystavován výzvám, kde je v otázku často brána moralita rozhodnutí. Tady se optimalizace a management zdrojů často střetává s empatií a ohleduplným rozhodováním. Dalším důležitým úkolem vůdce je také prozkoumávání okolního světa, což je jediná cesta k pochopení jeho historie a současného stavu.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

Frostpunk vychází 24. dubna na PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno