Bandai Namco oznámilo během nedávného State of Play, novou hru Synduality. Ve hře se hráči vydají na nebezpečné území, bojují s xenomorfními nepřáteli a sbírají AO krystaly.

Bandai Namco oznámilo novou hru s názvem Synduality. Hra byla oznámena spolu s trailerem během State of Play společnosti Sony. Synduality je naplánováno na vydání v roce 2023, a zatímco všechny jeho platformy vydání jsou v současné době neznámé, byla potvrzena verze pro PS5. Podívejte se na trailer níže.

Další podrobnosti o Synduality byly odhaleny prostřednictvím příspěvku na PlayStation Blogu od producenta Yosuke Futamiho. Hra se odehrává v roce 2222, několik let poté, co se záhadný déšť, přezdívaný Tears of the New Moon, začal spustil z nebe a vyhladil lidskou rasu.

Přečti si  Stříbrné prokletí prolomeno. M1lan vítězí na Vodafone MČR Hearthstone

Hráči převezmou roli tuláků a budou se snažit vydělat si na živobytí sbíráním vzácného zdroje zvaného AO krystaly, které lze nalézt pouze v nebezpečných prostředích. Hráči při svých dobrodružstvích pilotují ozbrojená vozidla zvaná Cradle Coffins. Cradle Coffin lze přizpůsobit jak vzhled, tak i výzbroj zbraní.

Hra Synduality bude zahrnovat boj s xenomorfními tvory zvanými Enders, které se snaží zastavit hráče ve sbírání AO krystalů. Při online hraní mohou hráči také narazit na ostatní hráče, kteří se snaží splnit své vlastní mise, a mezi těmito dvěma hráči může propuknout boj.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno