Tarsier Studios přinesly dvě vynikající hororové hry na platformě logických her s oběma  tituly Little Nightmares, ale zdá se, že jejich čas se sérií již vypršel.

Tarsier získala společnost Embracer Group v roce 2019 a nyní, když dokončili vývoj Little Nightmares 2, studio přejde s novým vlastníkem na nové IP, přičemž Bandai Namco bude pokračovat v Little Nightmares bez Tarsier.

Generální ředitel Tarsier Studios Andreas Johnsson v rozhovoru pro IGN ocenil Bandai Namco jako partnera, ale uvedl, že vývojář „vytvoří nové IP a prozkoumá nové světy“.

“Za posledních 6 let bylo naší misí ve studiu Tarsier Studios vytvářet okouzlující světy.” Little Nightmares byla náš první pokus a měla obrovský úspěch, “řekl Johnsson. “Osobně miluji, jak Little Nightmares v průběhu posledních 4 let shromáždila fanoušky po celém světě. Naše spolupráce s Bandai Namco Entertainment Europe byla nesmírně uspokojivá, naslouchali naší kreativní vizi a vzali si naše šílené nápady a ambice k srdci.”

“Jak již bylo řečeno, je hořce sladké oznámit, že necháváme svět Little Nightmares za sebou.” Budou nám ve studiu vždy velmi drahé. Vzhledem k tomu, že společnost Embracer Group ji získala v prosinci 2019, je nyní čas, abychom se pustili do nové kapitoly, vytvářeli nové adresy IP a zkoumali nové světy. Osobně jsem velmi nadšený, že vidím, co naše studio vytváří, a odpočítávám dny, než budeme moci přivítat naše fanoušky. “

Mezitím společnost Bandai Namco uvedla, že ačkoli zatím nemá co oznamovat o budoucnosti série, vzhledem k velmi pozitivnímu přijetí hry  Little Nightmares 2  vydavatel plánuje v budoucnu dodat více obsahu této série.

“V tuto chvíli nemáme co oznámit, ale protože jsme s vydáním hry Little Nightmares 2 obdrželi tolik lásky od fanoušků po celém světě, cítíme se energicky dodávat další obsah v budoucnu,” uvedl mluvčí Bandai Namco.

Není divu, že Bandai Namco nechce nechat Little Nightmares zaniknout, vzhledem k úspěchu, který série zaznamenala. První hry se prodalo 3 milióny kusů a hra se také rozšířila o mobilní prequel  Very Little Nightmares,  komiksovou sérii, připravovanou televizní show a samozřejmě nedávno vydané pokračování. Koho převezme vývoj Little Nightmares, to se teprve uvidí.

Přečti si  Aktualizace Call of Duty: Warzone přidává podporu 120 FPS na PS5

Little Nightmares 2 je nyní k dispozici na PS4, Xbox One, PC a Switch. Aktualizace pro PS5 a Xbox Series X / S dorazí později v tomto roce.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno