„NG+ je možnost, o které vážně uvažujeme, ale zatím je příliš brzy na to, abychom něco slibovali,“ říká vývojář.
Techland slíbil, že bude podporovat Dying Light 2 Stay Human nepřetržitým přísunem aktualizací a nového obsahu po dobu nejméně pěti let a v týdnech od uvedení akčního RPG s otevřeným světem již vydal řadu různých patchů a DLC balíčků. Pokud doufáte, že další aktualizace v nepříliš vzdálené budoucnosti přidá do hry také možnost New Game Plus – možná v tomto směru existuje určitá naděje.
V nedávné reakci na komentář na Twitteru, který požadoval o totéž, Techland uvedl, že „vážně přemýšlí o“ přidání možnosti New Game Plus do Dying Light 2 Stay Human. Zmírněte svá očekávání, protože vývojář říká, že „je příliš brzy na to, abychom něco slibovali“.
New Game Plus je možnost, kterou by většina hráčů ráda měla ve většině her, zvláště v RPG, jako je toto, takže doufejme, že studio přidá totéž dříve než později.
Dying Light 2 Stay Human je nyní k dispozici pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC. Později v tomto roce bude také vydáno pro Nintendo Switch jako cloudová verze.
Add new game plus
— Antonios (@Antonio97458023) March 4, 2022



















To by bylo super ale nejlepší by byl endgame
Jsou hry, kde se to vyloženě nabízí. A DL2 je rozhodně jednou z nich. Opravdu znovu nechci prolézat hromadu temných zón a karantén a rvát do sebe desítky inhibitorů, abych vylezl římsu na dvoupatrovém domě. Ne. Chci to jako v jedničce, kdy po dohrání šlo dát novou hru a nejenže jsem měl všechny stromy dovedností, ale ještě jsem mohl vylepšovat legendární strom. To je další věc, kterou je potřeba dodělat.