Loni v květnu společnost Techland Games odhalila, že pracuje na zcela nové hře – akčním fantasy RPG s otevřeným světem AAA. 

Nyní Techland na sociálních sítích odhalil koncept art. V příspěvku na Twitteru Techland využil příležitosti a pochlubil se záběrem rozpracovaného titulu ve vysokém rozlišení a odhalil několik zajímavých detailů o hře.

V jediném záběru je odhalen nespočet detailů. Například na vzdálené obloze je planeta nebo měsíc, která byla něčím zpustošena, roztržena a rozptýlena po atmosféře. Okamžitě nás napadne, jestli je to náš měsíc, nebo jestli je to úplně smyšlená planeta.

Pak v popředí vidíme muže, jak leze na strom a má na sobě nějaký kmenový oděv. Je v klasické póze, která připomíná Assassin’s Creed, což dává prostor domněnce, že tato hra bude obsahovat nějaký systém vertikality. Techland je samozřejmě proslulý vytvořením Dying Light – franšízy, kde hlavním cílem je zabíjení zombie v otevřeném světě, která se může pochlubit téměř bezkonkurenční mechanikou parkouru.

Nedávno Dying Light překonalo třicetimilionové tržby jako franšíza.

Je tu také několik míst s divokou zvěří – pestrobarevní, fantastičtí ptáci a nějaký druh primátů a hlodavců, kteří se opět nezdají být z naší planety. Na pozadí obrázku můžeme vidět neuvěřitelné chrámy postavené vysoko na skalnatých podstavcích a celá scéna vypadá historicky, ale neslučuje se s žádnou existující historií lidstva.

Ve scéně je spousta prvků, které křičí „jiná planeta“, ale muž v popředí záběru je neomylně člověk.

Ať už je plán pro tuto hru jakýkoli, z tohoto obrázku se určitě dá vyložit hodně a je to přinejmenším fascinující. Minulý rok, když Techland projekt oznámil, odhalil, že k práci na hře je podepsána obrovská řada talentovaných jednotlivců, včetně vývojářů, kteří dříve pracovali na hrách jako The Witcher 3, Cyberpunk 2077, Mad Max, Deathloop a Horizon: Zero Dawn.

Nakonec Techland není nad tím, aby se vzdal jakýchkoli informací o této hře dříve, než to bude nezbytně nutné. Budeme muset čekat a doufat, že v blízké budoucnosti bude o této zcela nové IP odhaleno něco hmatatelného.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno