Loni v květnu společnost Techland Games odhalila, že pracuje na zcela nové hře – akčním fantasy RPG s otevřeným světem AAA. 

Nyní Techland na sociálních sítích odhalil koncept art. V příspěvku na Twitteru Techland využil příležitosti a pochlubil se záběrem rozpracovaného titulu ve vysokém rozlišení a odhalil několik zajímavých detailů o hře.

V jediném záběru je odhalen nespočet detailů. Například na vzdálené obloze je planeta nebo měsíc, která byla něčím zpustošena, roztržena a rozptýlena po atmosféře. Okamžitě nás napadne, jestli je to náš měsíc, nebo jestli je to úplně smyšlená planeta.

Pak v popředí vidíme muže, jak leze na strom a má na sobě nějaký kmenový oděv. Je v klasické póze, která připomíná Assassin’s Creed, což dává prostor domněnce, že tato hra bude obsahovat nějaký systém vertikality. Techland je samozřejmě proslulý vytvořením Dying Light – franšízy, kde hlavním cílem je zabíjení zombie v otevřeném světě, která se může pochlubit téměř bezkonkurenční mechanikou parkouru.

Přečti si  Ubisoft potvrzuje, že se zúčastní Gamescomu

Nedávno Dying Light překonalo třicetimilionové tržby jako franšíza.

Je tu také několik míst s divokou zvěří – pestrobarevní, fantastičtí ptáci a nějaký druh primátů a hlodavců, kteří se opět nezdají být z naší planety. Na pozadí obrázku můžeme vidět neuvěřitelné chrámy postavené vysoko na skalnatých podstavcích a celá scéna vypadá historicky, ale neslučuje se s žádnou existující historií lidstva.

Ve scéně je spousta prvků, které křičí „jiná planeta“, ale muž v popředí záběru je neomylně člověk.

Ať už je plán pro tuto hru jakýkoli, z tohoto obrázku se určitě dá vyložit hodně a je to přinejmenším fascinující. Minulý rok, když Techland projekt oznámil, odhalil, že k práci na hře je podepsána obrovská řada talentovaných jednotlivců, včetně vývojářů, kteří dříve pracovali na hrách jako The Witcher 3, Cyberpunk 2077, Mad Max, Deathloop a Horizon: Zero Dawn.

Přečti si  Web „The Truth Lies“ zdánlivě prozrazuje další Call of Duty

Nakonec Techland není nad tím, aby se vzdal jakýchkoli informací o této hře dříve, než to bude nezbytně nutné. Budeme muset čekat a doufat, že v blízké budoucnosti bude o této zcela nové IP odhaleno něco hmatatelného.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno