Tak jako každý rok, i letos bude mít Call of Duty: WWII svou PC verzi. Ostatně včera skončila otevřená PC beta této FPS hry od Activisionu.

Beta fungovala velmi dobře a chlubila se skromnými nároky na hardware, neomezeným frame ratem a dalšími vítanými funkcemi. Ukázalo se, že to nebyla náhoda, ale velkou zásluhu na tom mají vývojáři z Raven Software, kteří jsou zodpovědní za PC port a War mód. Ti vyvíjeli hru opravdu usilovně, aby mohli hráčům na PC přinést to správné Call of Duty.

call_of_duty_ww2_multiplayer_beta_shot_1

“Zasazení do druhé světové války je pro PC komunitu velmi vhodné, oproti předchozím dílům, které až tak vhodné nebyly” řekl Raven CTO Dwight Luetscher pro PCGamer.

Jako taková je mise Ravenu poskytnout hráčům hru, která odpovídá očekávání PC komunity, a zároveň je schopna reagovat na zpětnou vazbu od hráčů.

“Myslím, že v letošním roce je kolem PC obnovena určitá energie,” řekl Luetscher.

“Jsme opravdu přesvědčeni, že je to rok, kdy bude PC vynikat. To je rok, kdy chceme ze sebe vydat to nejlepší, abychom získali srdce a mysl PC komunity. “

To je jistě slibný postoj a doufáme, že dojde k jeho naplnění, jelikož by si to po předchozích dílech nové Call of Duty i PC hráči zasloužili.

Přečti si  Odhalení Bettlefieldu 6 bylo zdánlivě teasováno na červen

Call of Duty: WWII vychází 3. listopadu na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno