Steam zahájil prodej řady Metro se slevami až 80%, přičemž všem nabízí vyzvednutí původního Metro 2033 zdarma. Akce bude k dispozici po celý víkend.

Metro je řada videoher vyvinutá ukrajinskou společností 4A Games založená na románech spisovatele Dmitrije Glukhovského. Metro 2033 se odehrává v ruinách Moskvy po jaderné válce, kde se přeživší schovávají v podzemních tunelech metra. Jako mladý muž Artyom opustili hráči svou domovskou stanici, aby ochránili všechny přeživší před novou nebezpečnou hrozbou. Hra byla původně vydána na PC v březnu 2010.

Vzhledem k výročí série se vývojáři rozhodli fanouškům nabídnout výrazné slevy a původní hru Metro 2033 zcela ZDARMA. Původní Metro 2033 bylo ze Steamu odstraněno v roce 2014 a to po vydání verze Redux. Je to tedy jedinečná příležitost, jak získat původní hru zdarma. Nabídka platí až do 15. března 2021.

Přečti si  Halo Infinite bude podporovat multiplayer cross-play a cross-progres

Pokud jste z nějakého důvodu neměli čas nebo chuť zahrát si tuto skvělou sérii, tak nyní máte jedinečnou příležitost jak to za pár korun dohnat. Sada se všemi hrami franšízy lze zakoupit se slevou 69%, přičemž hry jako Metro 2033 Redux, Metro: Last Light Redux, Metro Exodus a Metro Exodus Gold Edition získávají až 80% slevy.

Nejnovější pokračování série, střílečka z pohledu první osoby Metro Exodus , byla vydána 15. února 2019. Podle vývojáře 4A Games dostane Metro Exodus bezplatný upgrade „Enhanced Edition“ na PC, jakmile bude později v tomto roce k dispozici verze pro PS5 a XSX/S. Vývojáři poukázali na to, že tento upgrade je „tak rozsáhlý, že tým potřebuje dodat tuto verzi ne jako jednoduchý patch, ale jako samostatný produkt.“

V únoru tohoto roku Dmitrij Glukhovskij řekl, že Metro Exodus je poslední hrou série s němým protagonistou. Spisovatel připustil, že nedostatek úplného dialogu byl směšný, takže pátá část hry je nakonec přidá. Očekává se také, že další část franšízy Metro bude poprvé zahrnovat multiplayer. Tým chce „nejen přinést do hry některé obecné online režimy, ale skutečně implementovat něco speciálního pro vesmír Metro“. 

Očekává se, že příští Metro vyjde na PS5, Xbox Series X | S a PC za několik let. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno