Už je to dávno, co jsme naposledy hráli hru Test Drive Unlimited od Eden Games, zřejmě proto, že původní hra vyšla v roce 2006 a její pokračování potom v roce 2011. Ovšem to se nyní mění!

Během streamu Nancon Connect byl oznámen třetí díl v této závodní sérii, který se jmenuje  Test Drive Unlimited Solar Crown.

Trailer, kterým byla hra oznámena předvádí spoustu blízkých záběrů hezkých aut a dámskou botu. Solar Crown je název soutěže ve hře, která byla přítomna v předchozích dílech. Zatím se zdá, že nový díl dá hráčům řadu věc, po kterých dříve toužili, přičemž se snaží udržet radost ze starších her. Alain Jarniou, kreativní ředitel KT Racing, řekl, že chce znovu spustit franšízu „protože v tuto chvíli neexistuje skutečný ekvivalent.“

Přečti si  Warhammer 40K: Darktide odloženo na 30. listopadu

Využije odborné znalosti ateliéru v předchozích závodních hrách, jako je fyzikální engine ze všech her WRC, na kterých studio pracuje. Hráči také budou moci aktualizovat svůj charakter a kupovat honosná auta, jako jsou Bugatti, Dodge, Ferrari, Koenigsegg, Porsche, Lamborghini a další.Mapa otevřeného světa je v měřítku 1: 1. “Všechno, co vidíš, můžeš navštívit.” Místo v němž se hra bude odehrávat však zatím nebylo potvrzeno. 

Test Drive Unlimited Solar Crown  dosud nemá datum uvedení na trh, protože studio je zaměřeno na zdokonalování hry a technologie. Hra by měla vyjít na PC prostřednictvím Steamu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno