Po četných zpožděních Nacon oznámil nové datum vydání pro závod v otevřeném světě, přičemž předobjednávky jsou k dispozici již nyní.

Poté, co společnost Nacon vypustila speciální oznámení hry Test Drive Unlimited Solar Crown, zveřejnila nový trailer, který odhaluje datum vydání. Hra vyjde 12. září pro konzole Xbox Series X/S, PS5 a PC. Níže se podívejte na nejnovější gameplay, který ukazuje různé lokality na ostrově Hongkong a různá dostupná auta.

Hra Test Drive Unlimited Solar Crown měla od svého oznámení v červenci 2020 řadu odkladů. Závodní titul plánovaný na září 2022 byl poté odložen na rok 2023 a následně na začátek roku 2024. Ačkoli společnost Nacon tvrdila, že bude spuštěn před dubnem, nestalo se tak a nyní jsme se dočkali. Předobjednávky jsou nyní k dispozici pro všechny platformy, přičemž maloobchodní cena je stanovena na 59,99 dolarů.

Přečti si  Video k Star Wars Outlaws se zaměřuje na parťáka Kay, během páchání zločinu

Hra Test Drive Unlimited Solar Crown se odehrává v rekonstrukci ostrova Hongkong v měřítku 1:1 s více než 600 kilometry silnic a obsahuje 14 čtvrtí. Hráči se mohou přidat k jedné ze dvou frakcí – Streets a Sharps – z nichž každá má unikátní velitelství, kosmetiku a další. Vedle rychlostních pastí a dalších výzev jsou k dispozici vrakoviště, kde hráči mohou sbírat součástky a sestavovat „ikonická auta“. Zůstaňte naladěni na další aktualizace a doufejme, že i další hratelnost v měsících předcházejících vydání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno