Aktualizace:

Níže se můžete podívat na print screen z oficiálního blogu Bungie, kde hráči zuří a žádají odstranění Eververce ze hry. Hráči také vyzývají k tomu, aby hráči nehráli Destiny 2 dokud Eververse ze hry definitivně nezmizí, což je tak trochu nesplnitelné přání i teď o vánocích.

Destiny 2 fóra na webu Bungie s #RemoveEververse hashtag

Na toto rozzuřené volání hráčů reagoval na svém twitterovém účtu Christopher Barrett, ředitel hry na Destiny 2.

“Vím, že to říkáme hodně často, ale slyšíme vaši zpětnou vazbu na Eververse. Chceme aby se naši hráči cítili respektovaně a chceme pravidelně poskytovali našemu společenství skvělý obsah. Očekáváme mnoho diskusí s vývojářským týmem a budeme aktualizovat naší cestu vpřed po novém roce. ”

Původní zpráva:

Bungie spustilo v Destiny 2 vánoční event nazvaný The Dawning, který hráčům přináší možnost plnit úkoly k získání speciálních odměn, ovšem studio nedává časový prostor k sesbírání veškerých odměn běžnou formou hraní, čímž hráče kteří touží po kompletní kolekci nutí utrácet další reálné peníze v mikrotransakcích.

Bungie limitovalo získání vánočních odměn na 3 týdně konkrétně potom 1x free, 1x za dokončení pěti Mayhem Crucible zápasů, 1x za dokončení pěti Heroic striků, což znamená, že za dobu trvání celého eventu od 19. prosince do 9. ledna nebudete schopni posbírat celou kolekci která čítá 59 Dawning předmětů a to ani když budete hrát 24/7.

Přečti si  Mafia 4 se odehrává na Sicílii a zaměřuje se na Dona Salieriho

Dalším z faktorů, který má vliv na získání všech itemů je vaše osobní RNG, což znamená, že vám Tess Everis z Eververse nemusí za vaše reálné peníze prodat engram, ze kterého vám vytoužený předmět vypadne.

Je tak tedy potřeba spoléhat se na vaše štěstí a rozhodně nechtít posbírat kompletní Dawning kolekci, protože ani Ježíšek vám nepřinese vše co si přejete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno